عکس های جدید ترانه علیدوست اردیبهشت ۹۵

عکس های جدید ترانه علیدوست اردیبهشت۹۵

عکس های جدید ترانه علیدوست

بیوگرافی ترانه علیدوستی,ترانه علیدوستی,عکس ترانه علیدوستی

عکس های ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی سـال ۱۳۶۲ در تهران متولد شد. اولین بودن ترانه علیدوستی در سینمـا سـال ۸۰ و با بازی در سریال سینمایی ” من ترانه ۱۵ سـال دارم ” بود.

ترانه علیدوستی
زمینه کار : بازیگر سینما؛ تلویزیون و تئاتر و مترجم
تولد ترانه علیدوستی:  ۲۲ دی ۱۳۶۲ (۳۲ سـال )
مکان تولد ترانه علیدوستی: تهران؛ ایران
زن ترانه علیدوستی:  علی منصور
فرزند ترانه علیدوستی: حنا
مدرک تحصیلی: رشتهٔ رایانه

ترانه علیدوستی,عکس های ترانه علیدوستی,بیوگرافی ترانه علیدوستی

جدیدترین عکس ترانه علیدوستی

بیوگرافی ترانه علیدوستی:

ترانه علیدوستی متولد ۱۳۶۲ و دارای مدرک بازیگری دیپلم عکاسی؛ دوره بازیگری را اصولا اسهای آزاد بازیگری زیر نظـر حسین محجوب؛ امین تارخ؛ آتیلا پسیانی و مهدی فتحی گذرانده است .

پدر ترانه علیدوستی؛ حمید علیدوستی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و از مربیان کنونی فوتبال ایران است . برادرش در چهارشنبه‌سوری سـال ۱۳۸۳ فوت کرد. ایـن اتفاق دقیقاً در همـان روزهایی اتفاق افتاد که علیدوستی مشغول بازی در سریال چهارشنبه سوری بود؛ سریالی که در آن با درخشش در نقشی مفرق توانست اهمیت خود را به عنوان یک بازیگر توانا تثبیت نماید . مادر ترانه علیدوستی سنگ تراش و مجسمه ساز است .

ترانه علیدوستی در کودکی به بازیگری علاقه نداشت. اما به سینمـا رفتن طرفدار بود و سریال زیاد می دید. ترانه علیدوستی در زمان کودکی بازیگر خاصی علاقه نداشت اما بعدها به بازی پرویز پرستویی؛ عزت الله انتظامی و آتیلا پسیانی طرفدار شد.

ترانه علیدوستی اکنون از بازیگران نسل خود بازی بـار ان کوثری و گلشیفته فراهانی را بسیار دوست دارد. پدر ترانه علیدوستی به سینمـا بسیار طرفدار هست و بسیار سریال میبیند. یکـی از سریالهایی که ترانه دیده و به خوبی یادش مانده؛ سریال ” سینمـا پارادیزو ” است .

پدر ترانه علیدوستی آرشیو تاریخ سینمـا را دارد. به ویژه سریالهای ” برگمان؛ فلینی و کیشلوفسکی ” . اولین بودن ترانه علیدوستی در سینمـا سـال ۸۰ و با بازی در سریال سینمایی ” من ترانه ۱۵ سـال دارم ” بود. حبیب رضایی برای انتخاب ایـن نقش از بیش از ۶۰۰ نفر آزمایش گرفت و از بین همه آنها؛ ترانه پذیرفته شد. به خاطر بازی در ایـن سریال سیمرغ بلورین برترین بازیگر زن را از آن خود کرد. زمانی پدرش سریال ” من ترانه ۱۵ سـال دارم ” را دید؛ گریه کرد.

ترانه علیدوستی با آنکه موقع بازی در سریال من ترانه ۱۵ سـال دارم؛ نه ازدواج و پیوند زناشویی کـرده بوده و نه مادر شده بوده؛ آن قدر نقش خود را خوب ایفا کرد که همه تحسینش کردند.

ترانه علیدوستی  در کنار بازیگری دوست دارد سریالنامه نویسی را تجربه نماید . به بازی کنار ” رابرت دنیرو ” طرفدار است . در اوقات فراغت؛ گه بعضی وقتها نقاشی می نماید . اما مطالعه را هیچ گاه از یاد نمی برد و کتابخانه خوبی دارد.

سبک نقاشی ترانه علیدوستی سیاه قلم هست که آن را به صورت تجربی فرا گرفته است . به آرام حرکت کردن و درست گام برداشتن اعتقاد دارد.

ترانه علیدوستی دختر مسئولیت پذیری است . دوست ها معدودی دارد. اکثرا زمانی اتفاق بسیار بزرگ و شادمان کننده ای برایش اتفاق می افتد نمی تواند سریع واکنش نشان دهد. قبل از ایـن که بازیگر شود فکر می کرد خواننده اپرا شود. دو سـال در هنرستان موسیقی درس خواند و با پگاه آهاسترس همکلاس بود. کلارینت؛ ساز تخصصی اش بود و به عنوان ساز دوم پیانو می زد. در زمان مدرسه بچه درس خوان و زرنگی بود . همواره به دنبال پویا نمایی و تحرک است .

ترانه علیدوستی در تمام سریالهایی که بازی کـرده به نوعی از سن حقیقی خود جلوتر بوده است . ترانه علیدوستی در سریال های کنعان و شهر زیبا بودن ی درخشان داشته است . لذتی که از بازی اش می برد را دوست دارد. احساساتی هست و ترجیح می دهد کاری را که انجام میدهد با احساساتش در رابطه باشد. یکـی از دلمشغولی هایش قصه نویسی هست و چند تا از داستان هایش در نشریات چاپ شده است . بسیار اهل ریسک کردن است .

ترانه علیدوستی در فضای تئاتر کار می نماید . کلا بازیگر گزیده کاری هست و سریالنامه برایش از ارزش زیادی برخوردار است . در مسکن عادت دارد مدام تلویزیون را روشن نگاه دارد. معتقد هست تطح برنامه های تلوزیون بسیار پائین است . معصومیت خاصی در چهره اش موج می زند. حرفش را در نهایت ادب و احترام بازگو می نماید . می گوید: کوشش می کنم فروتنی بی جا نکنم تا خدای نکـرده به ورطه ریاکاری نیفتیم.

نمایش خانگی:
ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد ساخته حسن فتحی اولین سریال خود را تجربه کرد ایـن سریال در ۲۲ مهر ۱۳۹۴ به شبکه نمایش خانگی آمد وی در ایـن سریال نقش شهرزاد را ایفا می نماید . شهرزاد دانشجوی رشته پزشکی هست که در سـال ۱۳۳۲ با کودتای ۲۸ مرداد زندگـی اش دچار تغییر و تحول خواهد شد و ترانه علیدوستی جزو کسانی هست که با تلویزیون قهر کرده و این سریال بدون وجود علیدوستی مشهور نمی شد

بازی ترانه علیدوستی در تلویزیون:
ترانه علیدوستی که تا کنون در هیچ نوع سریال تلویزیونی بودن نداشته دربـار ه بودن نپیدا کردن خود در سریال‌های صدا و سیما ایـن گونه سخن بیان کرد: من در تلویزیون بازی نمی‌کنم. ۱۲ سـال هست که بازی نمی‌کنم. چون معتقدم یک خیانت فرهنگی است . قبلاً گفته‌ام. انتخاب کـرده ‌ام. حتی سریال‌های سطح بالاتر ما نهایتاً دستخوش یک جهت گیری بی‌موردی در پخش می‌شوند. من کسانی را که در تلویزیون کار می‌کنند قضاوت نمی‌کنم ولی مردم حق دارند قضاوت کنند. ما در ایـن اهمیت قرار داریم که قضاوت شویم.
دوبله و صداپیشگی ترانه علیدوستی:
ترانه علیدوستی در انیمیشن جمشید و خورشید صداپیشه نقش «خورشید» بود.
تئاتر ترانه علیدوستی:
فنز (طرفداران)- کارگردان محمد رحمانیان
مانفیست چو – کارگردان محمد رحمانیان
روز حسین – کارگردان محمد رحمانیان (انجام نشد)

نویسندگی ترانه علیدوستی:
علاوه بر سابقه اش در بازیگری؛ ترانه علیدوستی برای نویسندگی در وبگاه شخصی اش شناخته شده است . علاوه بر ایـن ؛ قصه ‌های کوتاه و نقدهای متفاوت ترانه علیدوستی به صورت وسیع در مجله‌ها و روزنامه‌هایی منتشر شده است . در سـال ۲۰۱۰ در پی انتشار مطلبی از ترانه علیدوستی در وبلاگش در پشتیبانی از اصغر فرهادی که در دفاع از هنرمندان دگراندیش مطلبی منتشر کـرده بود؛ وبلاگ ایـن بازیگر سینمـا و تئاتر به دستور کمیته دولتی فیلترینگ؛ حذف شد و بدین ترتیب آرشیو ایـن وبلاگ از روی سایت بلاگفا حذف شده است . به هر حال وبگاه جدید او همچنان فعال است .
ترجمه های ترانه علیدوستی:
ترانه علیدوستی با ترجمه قصه رؤیای مادرم اثر «آلیس مونرو» در نوزدهمین دوره کتاب فصل؛ در گروه ادبیات مناسب تقدیر شناخته شد.

عکس های ترانه علیدوستی اردیبهشت ۹۵

ترانه علیدوستی,بیوگرافی ترانه علیدوستی,عکس ترانه علیدوستی

 جدیدترین عکس های ترانه علیدوستی اردیبهشت ۹۵

ترانه علیدوستی,بیوگرافی ترانه علیدوستی,عکس ترانه علیدوستی

 عکس جدید ترانه علیدوستی اردیبهشت ۹۵

ترانه علیدوستی,بیوگرافی ترانه علیدوستی,عکس ترانه علیدوستی

 ترانه علیدوستی اردیبهشت ۹۵

عکس ترانه علیدوستی,ترانه علیدوستی,بیوگرافی ترانه علیدوستی

 ترانه علیدوستی تصاویر اردیبهشت ۹۵

ترانه علیدوستی,بیوگرافی ترانه علیدوستی,عکس ترانه علیدوستی

سریال های ترانه علیدوستی اردیبهشت ۹۵

ترانه علیدوستی,بیوگرافی ترانه علیدوستی,عکس ترانه علیدوستی

 دختر ترانه علیدوستی اردیبهشت ۹۵