عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵

 عکس های زیبای پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵  

 عکس های زیبای پوریا پور سرخ

بیوگرافی پوریا پورسرخ,عکس پوریا پورسرخ,عکس های پوریا پور سرخ

جدیدترین عکس های پوریا پور سرخ

جدیدترین عکس های و بیوگرافی کامل پوریا پور سرخ

پوریا پورسرخ (زاده ۴ تیر ۱۳۵۶) بازیگر ایرانی سینمـا و مجموعه‌های تلویزیونی است . پوریا پورسرخ قبل از بازیگریو در نشریات متفاوت هنری و اجتماعی به عنوان خبرنگار مشغول به کار بوده. نخستین کار بازیگری پوریا پورسرخ در مجموعه صاحبدلان بود.

بیوگرافی کامل پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ متولد ساعت ۴ صبح روز چهارم تیرماه ۱۳۵۶ است . پوریا در محله جردن تهران متولد شده و بزرگ شده همـان جهست و فرزند اول خانواده است . پوریا پورسرخ دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. مادرش معلم زبان هست و پدرش بازنشسته شرکت نفت است . پوریا پورسرخ مجرد است . بسیار به کانون گرم خانواده اش می بالد و به خوبی از خانواده اش یاد می نماید . در خانواده پوریا پورسرخ همه دارای تحصیلات عالیه می باشند .

زمان کودکی پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در کودکی بسیار شروشیطان بوده. اما با همه ایـن تفاسیر درسهایش عالی بوده. از بس که درسهایش خوب بود به آسانی وارد دانشگاه شد. پوریا پورسرخ بر خلاف اعتقاد والدینش رشته تحصیلی اش را خودش انتخاب کرد. علاقه زیاد پوریا پورسرخ نسبت به رشته تحصیلی اش انقدر بود که بعد از گذراندن چند ترم وارد بازار کار شد. حتی بعد ازاخذ مدرک کارشناسی ارشد مدتی را برای کار به خارج از کشور رفت و هموقت به تحصیل ادامه داد. از انجا که پدر پوریا پورسرخ در شرکت نفت بوده زمان دبستان را در شهرهای متفاوت به خصوص شهرهای جنوبی بوده است . پوریا پورسرخ زمان راهنمایی را در مدرسه شهید باهنر تهران و زمان دبیرستان را در مدرسه رازی گذرانده است . پوریا پورسرخ زمان لیسانسش را در رشته کلا ح نباتات دانشگاه شیراز که در اخرین سـال تحصیلی رتبه سوم را به دست اورده است . پوریا پورسرخ زمان فوق لیسانس را در تهران و رشته فیزیولوژی گیاهی گذراند که باز با رتبه سومو فارغ التحصیل شد.

عکس پوریا پورسرخ,بیوگرافی پوریا پورسرخ,عکس جدید پوریا پور سرخ

پوریا پورسرخ در کودکی بسیار شروشیطان بوده است

کیس مناسب برای ازدواج

پوریا پورسرخ هنوز مجرد هست و به همراه خانواده اش در جردن زندگـی می نماید . پوریا پورسرخ هنوز برای ازدواج و پیوند زناشویی تصمیمی نگرفتهو علت مهم ایـن تصمیم را شرایط فعلی مدشده در بین جوانان اعلام می نماید . به نظـر پوریا پورسرخ در دوره ای که مد شده ماشین شما چیست؟ منزلتان کجاست؟ کجا مسافرت می روید و ایـن سوالها بین دختر و پسرها مد شده ادم به اسودگی نمی تواند کیس مناسب خود را پیدا نماید . پوریا پورسرخ می گوید:به محض ایـن که کیس مناسبم را پیدا کنم و از همه جهات ببینم که با هماهنگی و تفاهم داریم مطمین باشید که معطل نخواهم کرد. به نظـر پوریا پورسرخ که در محله جردن تهران می نشیند کلا مرزبندی های شمال شهرو پایین شهر بی مفهوم است .

پوریا پورسرخ در کارش پشتکار زیادی دارد

پوریا پورسرخ قبل از ان که در سریال وفا بازی نماید و هموقت با ورودش به مقطع دکترا توصیه بازی در سریال تلویزیونی فرار بزرگ را پذیرفت و با ایـن کار وارد حرفه بازیگری شد.  پوریا پورسرخ به خاطر ایـن که درس میخواند و کارش را که به رشته تحصیلی اش مربوط بوده را انجام می داد و ازسوی دیگـر وارد عرصه بازیگری شده بود شبانه روز وقت گذاشت تا بتواند به خوبی از عهده کارهایش براید. به قول خودش حتی در ۲۴ ساعت وقت کم می اورد اما پشتکار پوریا پورسرخ واقعا عالی و مثال زدنی بود.

بزرگترین شانس زندگـی پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در اواخر سـال ۱۳۸۴ توصیه بازی در سریال وفا را به سفارش اقای لطیفی پذیرفت. شخصیت ژوبین پناهی انقدر برای او جذاب بود که نتواند نه بگوید. به نظـر پوریا پورسرخ سپردن نقش ژوبین به او یکـی از شانس های بزرگ زندگـی اش بود. به خاطر بازی در سریال وفا چندین ماه درگیر ایـن پروژه بود. حتی پوریا پورسرخ دو ماه را در لبنان سپری کرد. با پخش سریال وفا زندگـی پوریا پورسرخ وارد وهله تازه ای شد. بسیار زود عکسها و پوسترهای پوریا پورسرخ در همه جا پخش شد. اسم او یک شبه بر سر زبانها افتاد و به اوج رسید. اما ایـن اتفاق فرخنده سبب شد تمام کار های قبل از عید پوریا پورسرخ مثل تحصیل و کارش مختل شود. اما بایستی گفت هر که طاووس خواهد جور هندوست ها کشد.

تنها مهندسی کشاورزی

پوریا پور سرخ شاگرد بسیار درسخوان و زرنگی بوده در سـال ۱۳۷۴ یک بـار در کنکور تجربی شرکت کـرده و قبول شد اما حرف و روایت ها تازه شروع شد. با ایـن که پوریا فوق العاده درسخوان بوده بسیار ها شرکت در کنکور تجربی او را به خاطر ضعف در درس های ریاضی و فیزیک می دانستند. پوریا پورسرخ به اصرار خانواده و به خاطر ثابت کردن ادعاهای دروغ اطرافیان در کنکور ریاضی شرکت کرد و در رشته مهندسی عمران قبول شد. پوریا پورسرخ حتی در کنکور پزشکی دوبـار شرکت کرد و برای اثبات شایستگی هایش با امتیاز بالاتر از رشته تحصیلی اش قبول شد. با وجود مخالفت خانواده با رشته تحصیلی اش توانست انها را مجاب نماید که با ادامه رشته تحصیلی مورد علاقه اش موافقت کنند. پدر و مادر پوریا پورسرخ به شدت مخالف ادامه تحصیل او در رشته مهندسی کشاورزی بودند.

پوریا پورسرخ یکـی از بی انضباط ترین شاگردان مدرسه بوده

با وجود درسخوان بودن پوریا پورسرخ به هیچ عنوان بچه ارام و سربه زیری نبوده تا انجا که عالم و ادم را از دست خود عاصی کـرده بود اما درسخوان بودن پوریا پورسرخ مانع از برخورد اولیای مدرسه با او می شد. به جز جغرافیا انضباط همه درسهایش در میزان عالی بود. پوریا پورسرخ در تمام زمان تحصیلش از جغرافیا گریزان بود به میزانی که یک بـار مجبور شد با تک ماده قبول شود. با وجود ان که همواره در درسهایی مثل فیزیک و ریاضی و شیمی و مثلثات و هندسه ۲۰ می گرفت در زمان دبیرستان رشته تجربی را انتخاب کرد.پوریا پورسرخ در تمام زمان تحصیلی اش از شاگردان ممتاز به شمار میرفت و کمترین نمره های کارنامه اش همـان نمره های انضباط بوده که با ارفاق اولیا مدرسه و به خاطر کم نشدن معدلش ۱۷ و ۱۸ می شده است .

پوریا پور سرخ,بیوگرافی پوریا پورسرخ,عکس پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ هنوز مجرد است

پوریا پورسرخ برای رسیدن به خواسته هایش شبانه روز کوشش میکرد

با وجود هموقتی تحصیل و کار و بازیگری پوریا پورسرخ هرگز شانه خالی نکرد. حتی به خاطر ادامه تحصیل دو سـال را خارج از کشور و با شرایط مدرن امروزی گذراند. در سـال ۱۳۸۲ به تهران بازگشت با وجود کار و تحصیل و موفقیت در مقطع کارشناسی ارشد و پرداختن به شغل بازیگری و فشار کار و تحصیل مردانه ایستاد وبا پشتکار شخصی اش زیر فشار درس و هنر پایداری کرد و توانست از عهده همه مسائل به خوبی براید. پوریا پورسرخ هیچ وقت حاضر نشد یکـی از کار و هنر و تحصیل را کنار بگذارد و به خاطر موفقیت در همه مسائل شبانه روز وقت گذاشت.

قطار شایعه در مورد پوریا پور سرخ

بعد از مطرح شدن پوریا پورسرخ در جامعه هنری شایعات زیادی از طرف اشخاص و نشریات متفاوت به دنبال او راه افتاده است . پوریا پورسرخ همواره با خونسردی و متانت خاصی با ایـن شایعات برخورد کرد و توانست دهان همه منتقدان و شایعه سازان را ببندد. پوریا پورسرخ معتقد هست که به دنبال هر کسی که کمی به چشم می اید و مطرح می شـود شایعه هست و خواهد بود خواه و ناخواه مردم به ایـن شایعات دامن می زنند. ایـن موضوع به روش برخورد کسی که شایعه در مورد او ساخته شده بر می گرددو اما من کاری با حواشی ندارم اما هر وقت به مطلب یا تیتری برمیخورم که بسیار غلو کـرده حتما با ان نشریه ارتباط می گیرم و با سردبیرش حرف می کنم. اما باور بکنید کلا اهل شکایت نیستم مطمئنا اکثر نشریات ایـن شایعات را برای فشیوه بیشتر تیتر یک می کنند.

نظـر پوریا پورسرخ در مورد خداحافظی با سینما

از دید پوریا پورسرخ سینمـا و تلویزیون واقعا بی رحم است . بسیار ها مدتی جزو سوپراستارهای سینمـا بوده اند و بـار سینمـا را به دوش کشیده اند اما حالا با بی مهری مواجه شدند و خدا می داند اخرونتیجه من چه خواهد شد اما من هرلحظه خودم را برای خداحافظی با سینمـا و تلویزیون اماده کـرده ام و همواره و هرلحظه که بخواهم می توانم ایـن کار را بکنم. من به ایـن حرفه به عنوان یک شغل درامد زا نگاه نمی کنم و دلبستگی ام به خاطر علاقه به هنر هست نه چیز دیگـر . اما به هر حال من برای بهتر شدن کارم در هر وقت کوشش ضروری را انجام می دهم.

دوست ها صمیمی پوریا پور سرخ

از دوست ها صمیمی پوریا پورسرخ که نقش به سزایی در زندگـی اش ایفا کـرده غلامحسین لطیفی هست که در سریال فرار بزرگ و به توصیه او ایفچنانچه نقش فرهاد بود که ایـن اشنایی در سریالهای وفا و صاحبدلان انجامید. ایـن دوستی انقدر پیش رفته که حتی پوریا پورسرخ در رابطه با مسائل خصوصی زندگـی اش پیش از خانواده اش با اقای لطیفی مشورت می نماید .

برترین های جهان ی فوتبال از نظـر پوریا پورسرخ

اسطوره پوریا پورسرخ در بین فوتبالیست های تاریخ ایران «ناصر حجازی» هست که از نظـر پوریا پورسرخ «زمین تا اسمان» با بقیه تفاوت دارد و بی رقیب در صدر لیست محبوب ترین و برترین های تاریخ فوتبال ایران ایستاده است .

«علی پروین»هم به خاطر خدماتی که به عنوان بازیکنو کاپیتان و مربی به فوتبال ایران کـرده مورد احترام شدید پوریا پورسرخ هست و بین بازیکنانی که اکنون شاغل می باشند و هنوز بازنشسته نشده اند «علی دایی»را یک سروگردن بالاتر از بقیه می داند. به اعتقاد پوریا پورسرخ دایی سمبل و شناسنامه فوتبال ایران در دنیهست و شایستگی و لیاقت اهمیت ی که در ان ایستاده را به خوبی داراست . به جز دایی,رضا عنایتی,محمد نوازی و حامد کاویانپور را دوست دارد و از سبک بازی و افتخاراتی که برای ایران و باشگاهشان افریده اند خوشش می اید.

پوریا پورسرخ بر خلاف بعضی از بازیگران که به خاطر مطرح ماندن در روزنامه ها روزانه با یک بازیکن عکس روی جلد می گیرند و سر تمرین ایـن تیم و ان تیم می روند تا خبر بودن شان در جراید درج شودو تنها با رضا عنایتی دوست هست و او را به خاطر اخلاق رفتارش در خارج از زمین فوتبال به عنوان دوست قبول دارد. اما پوریا پورسرخو عنایتی را برترین مهاجم حال حاضر در ایران می داند و رکورددار گلزنی تاریخ لیگ را یکـی از پنج مهاجم برتر تاریخ فوتبال ایران می شناسد.

سریال های تلویزیونی پوریا پورسرخ

 
سریال های سینمایی پوریا پورسرخ

جدیدترین عکس های پوریا پورسرخ اردیبهشت ۹۵

بیوگرافی پوریا پورسرخ,عکس بیوگرافی پوریا پورسرخ,جدیدترین عکس پوریا پورسرخ

عکس های ایـن ستاگرام پوریا پورسرخ اردیبهشت ۹۵

پوریا پور سرخ,بیوگرافی پوریا پورسرخ,عکس بیوگرافی پوریا پورسرخ

جدیدترین عکس های پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵

بیوگرافی پوریا پورسرخ,پوریا پور سرخ,عکس های پوریا پورسرخ

بیوگرافی پوریا پور سرخ و عکس پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵

بیوگرافی پوریا پورسرخ,عکس بیوگرافی پوریا پورسرخ,عکس جدید پوریا پور سرخ

عکس جدید پوریا پور سرخ اردیبهشت ۹۵

پوریا پور سرخ,بیوگرافی پوریا پورسرخ,عکس پوریا پورسرخ